TORBY

Wyświetlanie 1–12 z 163 wyników

Wszelkiego rodzaju torebki damskie niemal na całym świecie uważane są jako atrybut kobiecości. Jednak ich rola jest znacznie szersza i powinny one spełniać wiele przydatnych funkcji. Damska torebka ma być nie tylko wyrazem stylu, ale także praktycznym dodatkiem, ozdobą dodającą charakteru i często ozdobą dla całego stroju. W zależności od sytuacji czy okoliczności wybierane są modele w rodzaju torebki klasycznej, „shopperki”, kopertówki czy „listonoszki”, niemałą rolę będą odgrywać wszelkie dodatki.

Jednak świat toreb nie ogranicza się jedynie do kobiet. Torby używane są przez sportowców, korzystamy też z wygodnych toreb materiałowych w sklepach, kosmetyczki to także rodzaje toreb, w których znajdą miejsce różne akcesoria i kosmetyki. Torebka pełni wiele ról i jest wyjątkowo wdzięcznym przedmiotem, z którego na co dzień korzysta zarówno kobieta, jak i mężczyzna.

Torebki damskie – bardzo istotna część każdej stylizacji

Torby damskie są w przeważającej mierze traktowane jako stylowy element kreacji, ale nie mogą być pozbawione funkcjonalności. Rozmaitość rodzajów, modeli torebek wynika z ich zastosowania w konkretnych okolicznościach. Z tego tytułu w szafach pań często znaleźć można wiele toreb. Będą to torebki typu „bransoletka, „koperta”, „bowler”, „kuferki” czy typu hobo o różnych kształtach, wzorach i rozmiarach. Inną torebkę nosi się do pracy, inną na zakupy, jeszcze inną na randkę czy do kina. Rola torebek jest więc niebagatelna i często uważane są one jako jeden z najistotniejszych elementów stylizacji. Ma ona ostatecznie podkreślać charakter kreacji, a przy okazji pełnić praktyczną rolę. Wewnątrz musi się znaleźć miejsce na portfel, telefon, podstawowe kosmetyki, klucze czy lusterko.

Torby innego rodzaju

Torebka nie ogranicza się tylko do torebek damskich. Torebka i jej zastosowanie jest znacznie szersze i mają one potencjał do tego, by były wykorzystywane na każdą okazję. Wprawdzie kobiety korzystają z nich częściej, to mężczyźni również często zakładają na ramię torbę. Szczególnie ci, którzy regularnie chodzą na siłownię. Torby, w których wygodnie uda się zmieścić ręcznik, strój do ćwiczeń, czy kosmetyki są bardzo cennym wyposażeniem każdej aktywnej fizycznie osoby.

Do dziś bardzo modne są także tzw. saszetki. Przełożone przez ramię, często są ekwipunkiem wielu mężczyzn, dla których taka torba jest wyjątkowo przydatna. Zmieszczą w niej telefon, portfel, klucze czy innego rodzaju przedmioty, które zawsze będą pod ręką.

Coraz częściej korzystamy też z produktów wielokrotnego użytku. Torebka marketowa eliminuje konieczność używania toreb foliowych. Taka torba jest wytrzymała, a w razie potrzeby można ją uprać w pralce. Cena takich produktów nie musi być wysoka, możemy wybrać coś, co będzie na naszą kieszeń.

Wybieraj w sklepie internetowym – większa oferta, lepsza cena

Jeśli zależy ci na rabacie, warto sprawdzić, czy sklep internetowy go nie oferuje. Czasami wystarczy wybrać subskrypcję, by torebka była nieco tańsza. Zajrzyj do sklepu internetowego i zapisz się do newslettera, to będziesz też otrzymywać aktualne informacje np. dotyczące promocji.