AKCESORIA TRAVELLING

Wyświetlanie 1–12 z 168 wyników

Decydując się na pierwszą podróż, wybierając się na kolejną wymagającą wyprawę, czy też wyjeżdżając na wakacje z pomysłem na małą wędrówkę, powinniśmy pomyśleć o odpowiednich akcesoriach. Poza pomocnymi i w wielu przypadkach zbawiennymi akcesoriami, takimi jak produkty typu moskitiera na głowę, apteczka, troki, stuptuty czy peleryny, będą potrzebne też te akcesoria, z których korzystamy często wiele razy w ciągu jednego dnia. Będą to takie akcesoria jak bezpieczne etui na karty, sekretne i turystyczne portfele, opaska na oczy, saszetki na szyję czy praktyczna torebka check-in.

Czym charakteryzują się akcesoria, które zabierzemy w podróż?

Produkt, który sprawdzi się w podróżny, musi być z jednej strony bardzo wytrzymały, ale na tym jego charakterystyka się nie kończy. Travelling – podróżowanie wymaga także tego, by zabierane na wędrówkę produkty były funkcjonalne i były w nich zastosowane odpowiednie zabezpieczenia. Suwaki, zapięcia, wsuwki, kieszenie, paski to elementy, w które warto by były wyposażone. Podróż wówczas staje się bardziej komfortowa, bezpieczniejsza, a wszystko mamy zawsze pod ręką.

Etui na karty

Proste w formie, estetyczne w wyglądzie i bardzo praktyczne – etui na karty to produkt, w którym wygodnie i bezpiecznie będziemy przechowywać karty. Czym się wyróżniają te niepozorne przedmioty? Chronią nasze karty przed zeskanowaniem. W etui zmieścimy co najmniej cztery karty kredytowe i bankomatowe, wewnątrz znajdą miejsce także karty dostępu czy wszelkiego rodzaju dokumenty tożsamości, których format jest taki sam jak kart kredytowych.

Etui wyposażone jest w najwyższej klasy ochronę kart RFID. Odpowiada za to certyfikowana przez TUV folia ochronna CRYPTALLOY®. Ma także zastosowaną blokadę fal radiowych na wszystkich częstotliwościach oraz elastyczną taśmę do zamknięcia.

Bezpieczne portfele

Portfele można nosić w różny sposób, mogą trafić do kieszeni kurtki, do plecaka czy do torby. Są też takie, które przewiesimy przez tułów w taki sam sposób jak kaburę pistoletu. Tego rodzaju sekretne portfele to świetne produkty, które nie zajmą przestrzeni w plecaku. Mocno przylegają do ciała i są zawsze pod ręką. Wyposażone mogą być w dwa paski mocujące, dzięki czemu ma podwójne zabezpieczenie. Kieszenie na suwak zwiększają funkcjonalność portfela. Z tyłu stosuje się najczęściej miękki materiał, dla zwiększenia wygody użytkowania.

Opaska na oczy

Travelling i akcesoria z tej grupy mają także miejsce dla takich przedmiotów jak opaska na oczy. Jeśli najlepiej zasypia się nam w bezwzględnej ciemności, opaska na oczy podczas podróżowania będzie wręcz niezbędna. Wykonane są z miękkiego, przyjemnego dla skóry materiału. Wyposażona jest także w praktyczny pasek z klipsem.

Torby check-in

Torby check-in mają specjalne zabezpieczenia, które mogą okazać się bardzo przydatne podczas podróżowania. Wbudowane są w strukturę toreb specjalne folie CRYPTALLOY®, które blokują wszelkie fale radiowe. Uniemożliwiają w ten sposób kradzież danych. Torby można wygodnie nosić na pasku lub na ramieniu. Wyposażone mogą być też w dużą komorę główną zamykaną na suwak. Ma też dodatkowe kieszenie, także z suwakiem.