Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Wybór odpowiedniego sprzętu na dłuższą wycieczkę jest bardzo istotny. Oczywiście stopień trudności wyprawy może być różny. Tym bardziej powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na to, co ze sobą zabieramy. Ostatecznie plecak ma swoje ograniczone rozmiary i pomieści ograniczoną ilość przedmiotów. Warto więc dokładnie przemyśleć czy potrzebna będzie nam mata izolacyjna, moskitiera, jaka odzież, kosmetyki czy innego rodzaju preparaty, które będą niezbędne np. w tropikalnych regionach. Nie bez znaczenia pozostają „mali” pomocnicy, cisi bohaterowie, którzy są używani na co dzień i niemal w każdej sytuacji. Paski, klamry czy wygodne sznurki do suwaka. Może to być modny dodatek, ale pasek jest przedmiotem „must have”, bez którego trudno o udany wypad.

To za pomocą praktycznych pasków uda się nam zarówno dobrze dopasować spodnie, jak i przewiesić przez ramię torbę, przytroczyć np. do plecaka jakiś dodatkowy przedmiot. Pasek z wygodną klamrą zapewnia nam bezpieczeństwo i pewność, że niczego nie zgubimy.

Popularne paski wyspecjalizowanej marki

W naszym sklepie internetowym oferujemy paski marki Tatonka. To wyspecjalizowana marka, która oferuje sprzęt outdoorowy. Paski mają różny rozmiar, kolor, będą pasowały do różnych stylizacji. Cena jest przystępna, a paski prezentują najwyższą jakość. Znajdziesz różne modele, które będą pasowały do różnego rodzaju ubrania. Jeśli w twoim obecnym pasku brakuje klamry, to także znajdziesz u nas bogaty wybór tego niepozornego przedmiotu. Prezentują one różne rozwiązania i z powodzeniem uda się znaleźć taką klamrę, która będzie dla nas najwygodniejsza. Klamra ma ułatwiać zapinanie, ale także ma być trwała i trzymać zacisk, bez luzowania się, dzięki czemu będziesz mógł w pełni skupić się na podróży.

Jakie akcesoria warto jeszcze zabrać ze sobą na wędrówkę?

Paski z klamrami są w zasadzie oczywistym kompanem każdej wyprawy, jak i codzienności. Ale co jeszcze powinno znaleźć się w plecaku lub w co powinniśmy się wyposażyć:

Apteczki

W zależności od tego na jak długą podróż się wybieramy, wyposażmy się w odpowiednią apteczkę. Nie zapominajmy o tym, że nawet najdrobniejsze otarcie będzie skutkowało tym, że nasza podróż stanie się mniej przyjemna. Nie będziemy poruszać się komfortowo. Dlatego warto mieć ze sobą apteczkę z solą fizjologiczną i plastrami.

Nakrycia głowy

Jeśli zamierzamy wędrować po tropikalnych lasach czy też wybieramy się na wyprawę wędkarską na pojezierzu mazurskim, to warto wyposażyć się w moskitierę zakładaną na głowę. Ochroni nas ona przed natrętnym i utrudniającymi wędrowanie owadami.

Stuptuty

To swego rodzaju ochraniacz w kształcie „tuby”, który zakłada się na nogi oraz na buty. Jego podstawowym zadaniem jest chronienie nas przed śniegiem. Jednak zastosowanie stuptutów jest szersze. Można zabrać je na wyprawę w leśne ostępy, czy też na pustynie. Ochroni nas przed piaskiem, kamieniami, gałęziami, etc.

Peleryny

Są niezastąpione wówczas, kiedy złapie nas deszcz. Ochronią nie tylko nas, ale także nasz bagaż. Dzięki temu pozostaniemy niezmoczeni i będziemy mogli kontynuować wędrówkę.

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości pasków, ale także wiele innych akcesoriów outdoor`owych, które sprawdzą się podczas wędrówki.