Traceability by Tatonka

 

Przejrzystość buduje zaufanie

https://www.tatonka.com/en/traceability-by-tatonka/

 

Identyfikowalność firmy Tatonka oznacza, że ​​możesz prześledzić ścieżkę swojego produktu Tatonka od zakupu materiałów do produkcji i wysyłki do kraju docelowego. Pokażemy Ci, ile etapów logistycznych i jakie trasy materiału w łańcuchu dostaw były konieczne, zanim Twój produkt dotarł do kraju, w którym go kupiłeś. Możesz również zobaczyć, jakie standardy spełniają nasi dostawcy materiałów.

Ponieważ prowadzimy własny zakład produkcyjny, mamy wszystkie potrzebne informacje o procesie produkcyjnym. Od zakupu materiałów po transport, sami gromadzimy i zarządzamy wszystkimi danymi, a następnie wykorzystujemy je, aby łańcuch dostaw dla każdego produktu Tatonka był wyraźnie widoczny.
Po wpisaniu numeru seryjnego/partii produktu na naszej stronie internetowej Traceability – który znajdziesz na wszytej etykiecie – pojawia się mapa świata ze wszystkimi trasami dostawy oraz szczegółowe informacje o dostawcach materiałów i firmach transportowych.

W dobie globalizacji coraz trudniej jest ocenić warunki, w jakich wytwarzane są i transportowane produkty. Budujemy zaufanie poprzez transparentność. Dlatego od 2011 roku regularnie otwieramy dla odwiedzających nasz własny zakład produkcyjny z certyfikatem SA8000 w Wietnamie. Aby każdy mógł sam zobaczyć uczciwe i odpowiedzialne społecznie warunki pracy.

Ujawnienie łańcucha dostaw to kolejny krok w kierunku uczynienia produkcji produktów Tatonka tak transparentną, jak to tylko możliwe. Transport produktów jest istotnym czynnikiem wpływającym na zużycie zasobów i emisję CO². Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie zoptymalizować trasy transportu i oprócz kosztów oszczędzać zasoby i CO².