NAMIOTY I AKCESORIA

Wyświetlanie 1–12 z 113 wyników

Aby odpoczynek i wakacje pod namiotem były pełne i przebiegły bez zakłóceń, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do namiotów. Zapasowe akcesoria do namiotu umożliwiają szybką naprawę namiotu w przypadku  uszkodzenia lub zgubienia niektórych elementów takich jak śledzie, szpilki lub linki. Dodatkowe zestawy zapasowe pozwolą łatwo i szybko uzupełnić braki w ekwipunku. Pasjonaci wakacji pod namiotem na pewno zdają sobie sprawę z tego, jak często turystyczny zestaw naprawczy do namiotu okazuje się niezbędnym elementem ekwipunku. Zapasowe rurki, pałąki i łączące je pierścienie sprawiają, że naprawa stelaża namiotu jest możliwa również w każdych warunkach.

Wybierz odpowiednie akcesoria do namiotu

W czasie rodzinnych wakacji pod namiotem i podczas długiego biwakowania w jednym miejscu bardzo istotna jest wygoda mieszkania pod namiotem. Wygodę biwakowania umożliwią zapasowe zestawy akcesoriów do namiotów. Oprócz dodatkowych kompletów śledzi, linek i elementów stelażu takich jak na przykład rurki, warto zaopatrzyć się w takie akcesoria jak:

Podłogi do namiotów

Przydatne mogą okazać się także dodatkowe podłogi. Zabezpieczają one namiot przed uszkodzeniem i otarciem przez podłoże, ale nie tylko. Świetnie sprawdzają się także w przedsionku lub po prostu przed namiotem, jako dodatkowa i bardzo wygodna przestrzeń użytkową. Natomiast dodatkowe zadaszenia pomagają osłonić wejście namiotu, a także można dzięki nim mocno rozbudować przedsionek.

Młotki do śledzi

Komfort pomagają zapewnić przede wszystkim liczne akcesoria namiotowe i takie, które pomogą w łatwy i szybki sposób rozbić obóz. Niezwykle przydatne do wygodnego i szybkiego wbijania szpilek i śledzi będą młotki – przyspieszą one odpowiednie zamocowanie odciągów w ziemi.

Środki konserwujące

Aby tropik posłużył nam jak najdłużej, dobrze jest użyć odpowiedniego impregnatu, który zapewni ochronę włókien namiotu przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak długotrwałe promieniowanie UV, a także deszcz. Dzięki impregnatowi tkanina szybko nie straci koloru ani swoich właściwości, a namiot będzie służył przez wiele sezonów.

Namioty, które zabezpieczą cię przed owadami

Nie mniej istotne pod kątem wysokiego komfortu użytkowania będą także moskitiery. Dopasowane precyzyjnie do namiotu nie pozwolą dostać się do środka żadnym owadom. Moskitiera jest tym bardziej niezbędnym przedmiotem jeśli wybieramy się z namiotem nad jezioro, czy też wyruszamy w egzotyczną podróż. Dla osób, które będą spały w namiocie, moskitiera jest wręcz koniecznym zabezpieczeniem. Komary, muchy czy inne owady mogą nie tylko utrudnić spanie, ale dla osób uczulonych stanowią zagrożenie.

Zapewnij sobie cień podczas upalnych dni

Jeśli wybierasz się pod namiot w gorącym okresie, celem twojej podróży są gorące miejsca, to warto wyposażyć swój ekwipunek w płachtę biwakową. To świetne rozwiązanie jeśli chcemy zapewnić sobie cień w słoneczne dni. Płachta wykonana jest z materiału, który ma wysoką odporność na promienie UV.