POKROWCE SQZY

Wyświetlanie 1–12 z 46 wyników

Pokrowce to super produkty, których zastosowanie jest bardzo szerokie. Odnajdują się podczas dalekich wypraw, trekkingowych wypadów czy wycieczek wakacyjnych. Chronią nasze rzeczy przed deszczem, piaskiem czy innego rodzaju zabrudzeniami. Tego rodzaju produkty sprawdzają się także w innych okolicznościach. Doskonale służą nam wtedy, kiedy chcemy coś przechować, chroniąc produkt przed kurzem. Koszty pokrowca nie są wysokie a w środku znajdzie miejsce kołdra dla gości, koce, ręczniki, obrusy czy innego rodzaju tkaniny.

Te większe rozmiarami pokrowce zmieszczą wewnątrz całe plecaki o dużej pojemności. To super szczelny produkt, który gwarantuje nam, że to, co przechowujemy wewnątrz, na pewno nie przemoknie.

Jakie są rodzaje pokrowców?

To, do czego wykorzystamy pokrowiec, determinowane jest najczęściej jego rozmiarem. Jeśli szukamy zabezpieczenia przed deszczem np. dla dokumentów, to wystarczy, że poszukamy produktu niewielkich rozmiarów. Produktów w tej grupie jest wiele i z powodzeniem znajdziemy coś odpowiedniego.

Nieco innego rodzaju opakowanie przeciwdeszczowe będzie nam potrzebne jeśli szukamy czegoś do zabezpieczenia dodatkowych butów. W podróży druga para obuwia może okazać się zbawienna, szczególnie wówczas, kiedy wybieramy się w trudną trasę. Pokrowiec na buty to super rozwiązanie. Buty w takim produkcie będą bezpieczne, zawsze suche i gotowe do drogi.

Na rynku są także praktyczne i przydatne podczas wędrówek pokrowce na butelki. Ich zaletą jest to, że możemy je przytroczyć do paska, wówczas napój zawsze będzie pod ręką. Będziemy mogli wygodnie po niego sięgnąć, bez potrzeby np. zdejmowania plecaka i szukania butelki w jego wnętrzu.

Funkcjonalność pokrowców może być zwiększona np. przez to, że wyposażone są w pasy do zakładania go na ramiona. Szczególnie cenna właściwość jeśli do dużych rozmiarów pokrowca trafi plecak.

Innym rodzajem pokrowca jest pokrowiec typu SQZY. Dla tego rodzaju towaru przewidziano całkiem sensowne zastosowanie. Jeśli wybieramy się w daleką podróż tropikalną, to na pewno zabierzemy ze sobą porządny plecak trekkingowy. Niestety dla takiego rodzaju towaru nie przewidziano miejsca w samolocie, ze względu na wystające szelki, które mogą się gdzieś po drodze zaplątać. W takim przypadku ratunkiem będzie super pokrowiec, do którego wrzucimy trekkingowy plecak i z powodzeniem wyruszymy w długi, egzotyczny trip.

Z czego wykonane są pokrowce?

Ich wykonanie jest oczywiście różne i w zależności od zastosowania odpowiednio dobrane. Jakość zawsze powinna jednak stać na wysokim poziomie. Te pokrowce używane w domu najczęściej wykonane są z cienkiej folii. Te jednak są dość mocno narażone na przetarcia czy porwanie.

W podróż powinniśmy zabrać coś zdecydowanie mocniejszego. Te podróżne pokrowce wykonane są przeważnie z bardzo wytrzymałych tkanin lub poliestru. Przecież takie „opakowanie” ma skutecznie chronić nasz bagaż przed deszczem czy zabrudzeniami. Pokrowiec powinien być wyposażony w zamek błyskawiczny bądź wygodne ściągacze. Może być wyposażony w wygodną rączkę lub szelki.