Wyświetlanie 1–12 z 47 wyników

Wybierając się choćby na jednodniową wędrówkę, zabieramy ze sobą niemal zawsze telefon. Nowoczesne smartfony, nawet jeśli nie złapią zasięgu w lesie, w górach czy w bardziej egzotycznych lokalizacjach to dysponują dzisiaj bardzo dobrym aparatem, którym zrobimy świetne zdjęcia. Nie bez znaczenia będzie więc odpowiednia ochrona w postaci pokrowca, w którym znajdzie się drogocenny iphone czy innego rodzaju smartfon. Wybór etui wysokiej jakości jest więc bardzo istotnym aspektem. Modeli do wyboru jest wiele.

W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości pokrowiec na telefon.

Czym charakteryzują się oferowane przez nas modele produktów chroniących smartfon?

Warunki, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć podczas podróżowania, mogą być bardzo różne. W górskich ostępach trafimy na śnieg, górskie potoki, skały. Podróże egzotyczne są wymagające, czekają nas wysoka wilgotność, piasek, żwir czy kurz. Ale nawet zwykły spacer po lesie może czymś zaskoczyć. Smartfon obok aparatu fotograficznego jest jednym z najbardziej wrażliwych i podatnych na uszkodzenia urządzeń. Zdecydowanie warto o niego odpowiednio zadbać. Pokrowce mogą być różne, najistotniejsze jest to, by odpowiednio zabezpieczały przed wodą czy innymi rodzajami uszkodzeniami mechanicznymi. Wysoka jakość powinna być tym czymś, czego poszukujemy.

Etui na telefon w formie torby biodrowej

Torba biodrowa jest bardzo praktycznym rozwiązaniem jeśli chcemy wygodnie i bezpiecznie przechowywać smartfon i mieć go zawsze pod ręką. Występować mogą w różnych rozwiązaniach, dzięki czemu dobierzemy idealną wielkość do posiadanego telefonu. Etui pozwala także na łatwe wysuwanie dzięki wszytej taśmie. Zastosowany w etui uchwyt z Hypalonu umożliwia przymocowanie etui do paska poziomo lub pionowo. Dookoła są precyzyjnie wyściełane. A co najważniejsze są wodoodporne i redukują wstrząsy, co jest istotne dla urządzeń elektronicznych.

Małe i poręczne futerały mocowane do paska

Są osoby, które lubią mieć zawsze pod ręką przedmioty, z których często korzystają. Dobrym miejscem dla smartfona będzie więc w takim przypadku niewielkich rozmiarów, poręczna torba, którą można wygodnie przymocować do paska. Wykonana z wytrzymałych materiałów torba, będzie chronić urządzenie przed wstrząsami oraz wszelkimi zamoczeniami. Można w takiej torbie przechowywać również aparat fotograficzny, klucze czy okulary.

Etui na telefon z praktycznymi rzepami

Tego typu akcesoria outdoorowe, jak właśnie etui z rzepami to świetne miejsce do przechowania nie tylko telefonu, ale także możemy do niego schować aparat czy okulary. Te przedmioty będą tam bezpieczne, chronione przed wodą oraz wstrząsami, dzięki temu, że w procesie produkcji zastosowano neopren, który ma właściwości amortyzujące wstrząsy. Wybierz tego rodzaju produkt z praktycznym rzepem, będziesz mógł go zamocować do paska zarówno pionowo, jak i poziomo. Rozmiar jest dość uniwersalny, zmieścimy w futerale różnej wielkości modele telefonów, dzięki temu, że materiał jest elastyczny.