RĘCZNIKI

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Czeka cię długa wyprawa w góry, wyruszasz w morską podróż, a może planujesz wypad pod namiot na weekend? Bez względu na to, jaki będzie miała charakter twoja wyprawa, musisz zabrać ze sobą kilka niezbędnych produktów. Do tej grupy zalicza się oczywiście ręcznik. Jednak zajmuje on przeważnie sporo miejsca, jeśli chcemy zabrać więcej niż jeden, waga bagażu także pójdzie mocno w górę. Czy jest jakieś inne rozwiązanie? Produkty takie jak ręczniki nie muszą ani dużo ważyć, ani być ciężkie, a ręczniki szybkoschnące sprawiają, że podczas podróży wystarczy nam tylko jeden.

Doskonały na podróż ręcznik szybkoschnący – czym jest?

Ręczniki, których właściwości sprawiają, że szybko schną powstały jako grupa produktów, która odpowiada na potrzeby zarówno turystów, sportowców, jak i wytrawnych podróżników. Ręczniki tego typu charakteryzują się maksymalną wydajnością, a przy tym zachowują minimalną wagę oraz objętość. Najistotniejszą cechą tego rodzaju ręcznika jest to, że charakteryzują się bardzo wysoką absorpcją wilgoci i tak samo wydajnie ją odprowadzają. W ten sposób udało się stworzyć ręczniki podróżne, które zaledwie w chwilę po użyciu są już suche i można je z powrotem spakować do plecaka.

Produkty tego typu zachowują wysoki stopień chłonności oraz szybko schną dlatego, że produkowane są przy wykorzystaniu drobnych włókien. Między włóknami znajduje się miejsce na cząsteczki wody, które szybko odparowują, dzięki temu, że powietrze ma swobodny przepływ. Wykonane w ten sposób ręczniki są wyjątkowo chłonne i świetnie sprawdzają się użyte po kąpieli.

Wysokiej jakości ręczniki na wędrówkę – jakie powinny mieć właściwości?

Założyć należy, że ręczniki z tej grupy produktów mają być wyjątkowo chłonne. Co to oznacza w praktyce? Ręcznik kąpielowy szybkoschnący powinien chłonąć znacznie więcej wody, niż same ważą. A co niezwykle istotne ręczniki szybkoschnące mają też schnąć nieporównywalnie szybciej od ręczników tradycyjnych. Jeśli zamierzamy kupić tego rodzaju ręcznik, zwróćmy uwagę czy w procesie produkcji nie zastosowano jakiejś specjalnej technologii. Możemy być spokojni o to, że ręczniki z tej grupy są miękkie i przyjemne w użytkowaniu. Kolory mogą być różne.

Odświeżające cechy – atut węgla bambusowego

Nasze ręczniki, które również charakteryzują się szybkim schnięciem, mają także właściwości odświeżające. W procesie produkcji zastosowano specjalny materiał, są to włókna z węgla bambusowego. To one odpowiadają na neutralizowanie przykrych zapachów. To bardzo przydatna cecha tym bardziej jeśli z ręcznika będziemy korzystać z dala od jakiejkolwiek cywilizacji. Ręczniki z zastosowaniem włókna z węgla bambusowego możesz znaleźć w naszej ofercie. Występują one w trzech rozmiarach – małym, średnim i dużym. Z powodzeniem zatem uda się dobrać ręcznik o poszukiwanym rozmiarze.

Dzięki niepozornym ręcznikom nasze podróże, czy też wakacyjne wypady będą bardziej kompletne. Nowoczesne materiały i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że ręczniki mogą być nie tylko przydatne, kiedy potrzebujemy się wytrzeć, ale także neutralizują przykre zapachy i wyjątkowo szybko schną, dzięki czemu szybciej można kontynuować wędrówkę.