O nas

Tatonka – 40 lat wizjonerstwa i wysokich standardów

Inspiracji dla nazwy niemieckiej marki dostarczyła kultura rdzennych mieszkańców Ameryki: „Tatonka” to w języku Siuksów bizon – zwierzę symbolizujące wolność, naturę, siłę i determinację. Tatonka kieruje swoją ofertę dla osób, które kreują swoje życie zgodnie z tymi wartościami, a aktywność i kontakt z naturą są dla nich źródłem energii do działania.

Historia marki zaczęła się wraz ze startem rodzinnej firmy outdoorowej Mountain Sport GmbH, założonej w 1980 roku przez Winfrieda Schechingera. Prężny rozwój przedsiębiorstwa doprowadził je w 9 lat do rozwinięcia produkcji na większej powierzchni: Tatonka ulokowała swoją główną siedzibę w Dasing koło Augsburga, a fabryki w dwóch lokalizacjach w Wietnamie. Dodajmy, że zarządzane w 100% samodzielnie, z zachowaniem europejskich standardów jakości i odpowiedzialności społecznej biznesu: dziś, po ponad 40 latach obecności na międzynarodowym rynku sprzętu outdoorowego, Tatonka wciąż jest jedynym przedsiębiorstwem niestosującym outsourcingu i utrzymującym pełną transparentność produkcji.

Tatonka – sprzęt turystyczny najwyższej próby

Kontrola nad każdym etapem produkcji gwarantuje utrzymanie wysokich standardów jakości. Produkty Tatonka mają służyć przez lata, a doświadczenia tysięcy ich użytkowników potwierdzają to założenie. Materiały najwyższej próby, przemyślana i funkcjonalna konstrukcja, doskonały serwis posprzedażowy – jak głosi stanowisko firmy: „zepsuty zamek nie jest żadnym powodem, by wyrzucać plecak Tatonka” – wszystko to odzwierciedla filozofię marki i czyni ją pierwszym wyborem wielu miłośników outdooru.

Firma Rondo Sp. z o. o. to właściciel sklepu www.tatonka24.pl – wyłącznego dystrybutora marki Tatonka w Polsce. Cieszymy się, że możemy dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości: zakupy u nas dają Ci gwarancję oryginalności produktu, a także dostęp do pełnego serwisu gwarancyjnego, pogwarancyjnego i oraz wsparcie techniczne.

Masz pytania ? Chętnie na wszystkie odpowiemy!
tel. 502 152 890
e-mail: sklep@tatonka24.pl
Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do piatku w godz. od 8.00 do 16.00

UDOGODNIENIA:
1) Do naszych produktów otrzymujesz paragon lub FV.
2) Nasze produkty możesz wymienić lub zwrócić w ciągu 14 dni. U nas odbywa się to szybko, abyś nie musiał tracić czasu.
3) Na zakupione produkty udzielamy pełnej gwarancji producenta.
4) Odbiór osobisty zakupionego towaru możliwy w naszym biurze po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

5) Możliwość przymierzenia i obejrzenia produktów w naszym Showroomie.