SASZETKI/PORTFELE/TOREBKI

Wyświetlanie 1–12 z 111 wyników

Wybierając się w podróż, musimy zadbać o swój bagaż. Zabieramy ze sobą mniej lub bardziej pojemne plecaki, w których wygodnie zmieścimy odzież, kosmetyki, dodatkowe obuwie czy innego rodzaju niezbędne podczas wyjazdu akcesoria. Niezbędne i bardzo praktyczne będą także innego rodzaju torebki, w których zmieścimy podręczne przedmioty, które zmieszczą się w luku samolotowym, a także będą bardzo bezpieczną przestrzenią dla naszych kart kredytowych czy dokumentów z wrażliwymi danymi.

Sekretne saszetki – wygodne nie tylko na wędrówki

Noszone jak kabura pistoletu „sekretne” saszetki są przede wszystkim bardzo wygodne. Dlaczego? Zastosowane w nich paski pozwalają idealnie dopasować je do sylwetki ciała. W taki sposób zyskujemy miejsce w plecaku czy w torbie i mamy wszystko pod ręką, zawsze widoczne. Saszetki wysokiej jakości wykonane są wytrzymałych materiałów. Mamy w niej przestrzeń na klucze oraz innego rodzaju rzeczy, takie jak telefon i będzie służyć nam jak portfel, w którym zmieścimy dokumenty czy karty kredytowe. Wyposażona jest w dwie kieszenie zapinane na suwak błyskawiczny. Z tyłu zastosowano miękki materiał, dzięki czemu jest wygodna. Za pomocą elastycznej taśmy z klamrą można taką saszetkę odpowiednio wyregulować.

Portfele chroniące nasze dane

Portfele, które są dostępne na rynku, są różne. Mogą być wykonane ze skóry naturalnej, z różnego rodzaju tkaniny. Wygodne i modne. Jeśli wybieramy się jednak w daleką podróż, przemyślmy dokładnie to, czy nie warto zdecydować się na portfel, który jest także bardzo bezpieczny. Nasza oferta to także portfele, swego rodzaju saszetki, które zabezpieczą nasze karty oraz dokumenty. W jaki sposób? W portfelu zastosowano folię CRYPTALLOY®. To na odpowiada za bezpieczeństwo, blokując fale radiowe, co uniemożliwia kradzież danych. Funkcjonalność tej pozycji wynika z tego, że przegródki portfela są ułożone przejrzyście, a także bardzo dobrze wykończone. Mamy też do dyspozycji wygodny rzep służący do zamykania, także wewnętrzną kieszeń na drobne i przezroczyste okienko.

Torebki – idealne na podróż samolotem

W dalsze podróże często zabieramy ze sobą główny bagaż, oraz ten podręczny. Szczególnie wtedy, kiedy będziemy lecieć samolotem. Ten podręczny bagaż zabierzemy wtedy ze sobą na pokład samolotu. Tego rodzaju torebka powinna się swobodnie zmieścić w luku samolotowym, a także być tak zaprojektowana by znalazło się wewnątrz miejsce do przechowywania wszelkich podręcznych przedmiotów. Nasza oferta to torby check-in, które podobnie jak portfele mają wbudowaną folię CRYPTALLOY®, dzięki czemu możemy być spokojni o nasze karty kredytowe czy wrażliwe dane. Saszetki tego typu można wygodnie nosić na ramieniu lub na pasku. Wewnątrz do dyspozycji mamy zamykaną na suwak błyskawiczny komorę oraz praktyczne kieszenie na suwak. Znalazło się też miejsce na organizer z kieszonką na suwak umiejscowiony pod klapą. Torbę tego typu możemy założyć na ramię, trzymać za uchwyt w dłoni lub nosić tak jak tradycyjny plecak.