Open Factory

Odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój – produkujemy we własnym zakresie  i we własnym zakładzie, a nasza działalność jest przejrzysta!

Odpowiedzialność społeczna i zrównoważony rozwój to nie tylko slogany marketingowe – to wartości, którymi się kierujemy. Bierzemy odpowiedzialność za naszych pracowników zarówno w Niemczech, jak i w Wietnamie.

Jesteśmy jedynym producentem outdooru, który samodzielnie wytwarza wszystkie własne produkty w sposób całkowicie przejrzysty – już od ponad 30 lat. Dzięki naszemu programowi OPEN FACTORY, każdy może odwiedzić fabrykę Mountech Co. Ltd. z certyfikatem SA8000 w Wietnamie w dowolnym czasie i w dowolnych godzinach produkcji.

Widząc to samemu, buduje się zaufanie!

Dla wielu ludzi coraz ważniejsze staje się kupowanie produktów wytwarzanych na społecznie odpowiedzialnych i uczciwych warunkach. Firmy, które współpracują z kontraktami produkcyjnymi, często udowadniają swoje uczciwe praktyki produkcyjne pieczęciami i certyfikatami. W Tatonce z programem OPEN FACTORY robimy rzeczy zupełnie inaczej . Raz w tygodniu otwieramy naszą fabrykę dla zwiedzających.

OPEN FACTORY – otwarte drzwi od 2011 roku

Program OPEN FACTORY powstał w 2011 roku, ponieważ uznaliśmy, że ważne jest nie tylko uzyskanie certyfikatu naszej działalności zgodnie z uznanym na całym świecie standardem społecznym SA8000, ale także umożliwienie dostępu do zakładu produkcyjnego każdemu, kto ma osobiste zainteresowania. Niektórzy interesują się naszymi standardami społecznymi, podczas gdy inni chcą tylko wiedzieć, jak powstaje plecak.

Wizyty w godzinach pracy

Raz w tygodniu drzwi naszej fabryki otwierane są dla zwiedzających – w godzinach pracy. Więcej informacji o naszym programie Open Factory znajdziesz na stronie www.openfactory.tatonka.com.

Certyfikat SA8000:2014

Od 2011 roku nasza fabryka Mountech Co. Ltd. jest certyfikowana zgodnie z uznanym na całym świecie standardem społecznym SA8000, co potwierdza naszą odpowiedzialność jako pracodawcy. Na rok 2011 MADE BY, europejska organizacja non-profit, potwierdziła, że ​​firma osiągnęła 100% wymaganych standardów społecznych. Certyfikat jest ważny zawsze przez trzy lata, po czym przeprowadzany jest ponowny audyt. Zgodność z wymaganiami jest testowana dwa razy w roku. W lipcu 2020 roku TÜV Rheinland przeprowadził swój najnowszy audyt, który na kolejne trzy lata potwierdził zgodność obiektów z obowiązującymi normami SA8000.

FILM OPEN FACTORY https://www.youtube.com/watch?v=s0KeBG2Vm6A