Termos Tatonka Hot&Cold Stuff

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termos to nieodłączny element każdej wycieczki, każdego wyjścia w góry latem lub zimą. Okres zimowy to idealna pora na zakup swojego ulubionego termosu. Podczas wyboru powinniśmy się zastanowić w jakich okolicznościach będziemy go używać. W przypadku krótkich wycieczek w pojedynkę, może wystarczyć nam w zupełności termos Tatonka H&C Stuff o pojemności 0,45l, który nie zajmie nam dużo miejsca w plecaku, nie będzie też dużo ważył, a nalejemy do niego niecałe pół litra gorącej herbaty lub kawy. Biorąc pod uwagę dłuższą, całodniową wycieczkę, czy też rodzinne wypady za miasto, w góry lub do lasu, dobrym pomysłem jest zakup termosu o pojemności 1l.

Niemiecki magazyn Alpin tak napisał o termosach Tatonka: „Nie możesz źle trafić z termosem Tatonka H&C Stuff. Poziom izolacji jest jednym z najlepszych w naszym teście, również rozmiary i waga są bardzo konkurencyjne.”

Przewagą termosów Tatonka H&C Stuff jest ich niska waga i bardzo dobre materiały, z których został wykonany. Stal nierdzewna 18/8 jest trwała, bezpieczna dla żywności i łatwa do czyszczenia.